شماره رفرنس پرواز چیست؟

شماره رفرنس پرواز چیست؟

شاید برای شما هم این سوال پیش امده باشد که شماره رفرنس پرواز اساسا چیست و کجا بدرد می خورد. این مطلب شماره با جزئیات این کد مهم آشنا می کند. با ما در مجله من چارتر همراه شوید.

هنگامی که به صورت آنلاین بلیطی را خریداری می کنید این بلیط از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. بر روی هر بلیط یک شماره مرجع با عبارت لاتین bookingrefreدرج شده است.
شماره رفرنس پرواز بلیط خارجی و داخلی برای همه ی مسافرینی که در یک مسیر و در یک زمان با هم پرواز دارند یکی است و این کد شناسه داخلی خطوط هوایی برای رزرو پرواز شما در سیستم کامپیوتری خود است. این کد از طریق سیستم کامپیوتری شرکت هواپیمایی صادر می شود و نه آژانس مسافرتی و یا شرکت های مختلف رزرو بلیط و شامل یک کد 5 یا 6 حرفی می باشد که بعد از booking refrence ظاهر و با یکی از حروف B,C,D, E, F, G, H, I, J, K یا L آغاز می شود.
با ارسال بلیط الکترونیکی به ایمیل شما و با این شماره رفرنس شما از موفقیت آمیز بودن خرید خود اطمینان حاصل می کنید و از طریق این شماره به صورت آنلاین از طریق شرکت هواپیمایی ارائه دهنده ی پرواز، می توانید وضعیت پرواز  و بلیط هواپیما خود را بررسی کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

درباره‌ی behnam kheirieh

همچنین ببینید

اطلاعات بار ایران ایر

اطلاعات بار ایران ایر

در این مطلب می خواهیم شما را با اطلاعات مختلفی درباره باربری هواپیمایی ایران ایر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل