بلیط چارتر چیست؟

بلیط چارتر چیست؟

بلیط چارتر یکی از انواع بلیط های هواپیما در کنار بلیط سیستمی می باشد که در سال های اخیر با توجه به قیمت های مناسب تر در بین مسافران من چارتر محبوبیت زیادی پیدا کرده است، بلیط چارتر به بلیطی می گویند که توسط آژانس و شرکت های خصوصی از شرکت های هواپیمایی اجاره یا خریداری شده اند تا آن شرکت ها علاوه بر کارآفرینی بتوانند در بازار با نرخ مناسب به مردم عرضه کنند.

از مزیت های بلیط چارتر می توان به ارزان بودن آن اشاره کرد، مثلا در یک پرواز شرکت هواپیمایی قشم ایر امکان دارد در یک ردیف صندلی ده ها شرکت چارتری صندلی ها را اجاره کرده باشند، از همین رو اگر در پرواز از مسافرین دیگر درباره نرخ بلیط آنها سوال کنید بالاتر یا پایین تر خواهد بود که جای تعجبی ندارد! همچنین هزینه خردسال دو تا دوازده سال در بلیط چارتری تفاوت زیادی با بلیط بزرگسال ندارد که جز نقاط ضعف این نوع بلیت هاست.

به طور کلی بلیط چارتری غیر قابل استرداد و غیر قابل اصلاح نام است، یعنی اگر شما بلیط چارتر بخرید و اسم و فامیل را اشتباه درج کرده باشید، متعاقبا آن بلیط کنسل و دوباره صادر می شود که جرایم بالایی شامل حالتان خواهد شد، ما در من چارتر توصیه می کنیم اگر برنامه سفر مهم و کاری در پیش دارید بلیط چارتر خریداری نکنید! همچنین اگر خردسال زیر دوازده سال همراهتان است باز هم بلیط چارتر خریداری نکنید، هر گونه سوال خود را برای ما در بخش زیر کامنت کنید.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

درباره‌ی MRtrip2021

همچنین ببینید

پذیرش مسافرین توانخواه در ماهان

پذیرش مسافرین توانخواه در ماهان

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل