بلیط اکونومی چیست؟

بلیط اکونومی چیست؟

بلیط اکونومی چیست؟ این از مهم ترین سوالات مسافران در حین خرید بلیط هواپیما در من چارتر است، اکونومی ارزان ترین نوع کلاس های پروازی محسوب می شود که با درجه اقتصادی در بین مسافران شناخته می شود، ابعاد صندلی کوچک، خدمات خاصی ندارد و صرفا یک صندلی به شما تعلق دارد با برخی پذیرایی های جزئی که با توجه به شرکت های هواپیمایی این موارد متغبر می شوند، حجم بار در کلاس پروازی اکونومی در داخلی 20 کیلوگرم ( 7 کیلوگرم بار دستی ) و خارجی 30 کیلوگرم 0 10 کیلوگرم بار دستی ) می باشد، توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

کلاس اکونومی – economy class

کلاس اکونومی آخرین کلاس پروازی است که در ایران رواج دارد و مشتریان آن مسافران عادی هستند. کلاسی اکونومی در یک پرواز بیشتر صندلی‌ها را به خود اختصاص می‌دهد؛ قیمت بلیط آن پایین ترین نرخ بلیط هواپیما را دارد و صندلی های کلاس اقتصادی در ردیف های کنار هم قرار دارند. امکاناتی که برای مسافران این نوع پرواز در نظر گرفته می‌شود، معمولاً از تعداد محدودی روزنامه، مجله‌ تبلیغاتی و کارت راهنمای پرواز فراتر نمی‌رود.

در بعضی هواپیماها برای صندلی‌های کلاس اکونومی مانیتور و هدفون هم تعبیه شده است که مسافران در تغییر برنامه‌‌های آن حق انتخاب زیادی ندارند؛ اما در بیشتر هواپیماها، برای تمام مسافران بخش اکونومی یک مانیتور بزرگ وجود دارد که برنامه‌ مشخصی پخش می‌کند. سایر امکانات و تفریحات برای مسافران در کلاس اکونومی، به خط پروازی و البته مدل هواپیما بستگی دارد.

آسیانا ایرلاینز، ژاپن ایرلاینز، کرین ایرلاینز و سنگاپور ایرلاینز، به ترتیب در سال 2016، به عنوان بهترین ایرلاین های موجود در کلاس اکونومی شناخته شدند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

درباره‌ی MRtrip2021

همچنین ببینید

پذیرش مسافرین توانخواه در ماهان

پذیرش مسافرین توانخواه در ماهان

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل