امکانات بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

امکانات بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

امکانات بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز در نوع خود کم نظیر است، این شرکت معتبر هواپیمایی که امروزه پروازهای زیادی در مسیرهای ایران به ترکیه و ایران به کشورهای اروپایی و امریکای شمالی برگزار می کند مورد توجه مسافران من چارتر است،قبل از هر چیز پیشنهاد می کنیم مقاله معرفی انواع کلاس های پروازی را بخوانید و اگر قصد خرید بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز با صندلی بیزینس کلاس هستید این مطلب را تا انتها دنبال کنید و همراه مجله من چارتر باشید.

کلاس تجاری ترکیش ایرلاینز

ترکیش ایرلاینز یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی فعال در عرصه بین المللی است که هر ساله پرواز های مختلفی را به اکثر نقاط جهان دارد و ناوگان های این شرکت پروازی بالاترین درجه کیفی را داشته و بهترین خدمات را برای مسافران در نظر گرفته اند. ترکیش ایرلاینز کلاس های پروازی مختلفی را ارائه می نمایند که در هر یک از این کلاس های پروازی خدمات ویژه ای برای مسافران در نظر گرفته شده است و می توانید متناسب با خواسته خود اقدام به انتخاب کلاس مورد نظر خود نمایید.

لازم به ذکر است که کلاس های پروازی در حالت کلی به 3 نوع: اکونومی، تجاری و فرست کلاس دسته بندی می شوند که بهترین آنها فرست کلاس است و بیشترین خدمات را برای مسافران ارائه می نماید. شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز یکی از شرکت های معروف و فعال بین المللی می باشد که در کشور ایران نیز فعالیت موثری دارد. این شرکت پروازی بیشترین میزان امکانات و خدمات را برای مسافران در نظر گرفته است وبه همین دلیل هیچگونه کمبودی با انتخاب ناوگان این شرکت نخواهید داشت.

ابعاد صندلی بیزینس کلاس ترکیش

کلاس پروازی اکونومی در یک بخش در نظر گرفته شده است و در آنها صندلی هایی به صورت ردیفی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند اما فضای بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز بسیار باز تر از این گونه کلاس های پروازی می باشد و یکی از مهمترین مزیت های این کلاس پروازی به شمار می رود. فضای آرام و دلنشین بیزینس کلاس در ترکیش ایرلاینز از دیگر ویژگی های این نوع پروازها می باشد و مسافران به راحتی می توانند بر روی صندلی های تعبیه شده بنشینند.

مسافر با انتخاب این کلاس پروازی فضای آزاد بسیاری خواهد داشت. با انتخاب این کلاس پروازی می توانید با اطمینان کامل و آسودگی خاطر از تمامی امکانات استفاده نمایید. به همین دلایل است که بسیاری از تاجران و کسانی که دارای برند خاصی هستند، بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز را انتخاب می نمایند و دلیل آن را می توان مناسب بودن فضا و میزان خدمات دانست.

خدمات صندلی بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز خدمات منحصر به فردی را برای مسافران در نظر گرفته است و به همین دلیل با انتخاب این پرواز هیچگونه کمبودی نخواهید داشت. از آنجا که اکثریت استفاده کنندگان از این کلاس پروازی افراد مشهور و همچنین صاحب منصبان هستیم کلیه خدمات با بهترین کیفیت ها ارائه خواهند شد و بی شک از آن رضایت کامل خواهند داشت. توجه داشته باشید که انواع خدمات رفاهی برای مسافران این بخش در نظر گرفته شده است و کارکنان هواپیما در اختیار مسافران بیزینس کلاس بوده و می توانید تمامی خواسته های خود را از این مسئولان بخواهید.

یکی از مهمترین خدمات بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز را می توان ارائه غذا در زمان مقرر دانست که این امر زمانی به وقوع خواهد پیوست که پروازی طولانی مدت داشته باشید چرا که در پرواز های کوتاه نیاز به خوردن غذا نخواهد بود و البته می توانید در پرواز های کوتاه مدت نیز از رستوران هواپیما اقدام به خرید نمایید. توجه داشته باشید که بر روی هر یک از صندلی های بیزینس کلاس یک چراغ در نظر گرفته شده است که نور این چراغ ها قابل تنظیم بوده و به راحتی می توانید نور آن را به حد دلخواه خود درآورید.

امکانات رفاهی بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

ر پرواز های بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز امکانات متعددی برای مسافران در نظر گرفته شده است و به همین دلیل مسافران می توانند سفری با آرامش داشته باشند. از جمله مهمترین امکانات این کلاس پروازی می توان به داشتن صندلی های راحت اشاره نمود چرا که صندلی های بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز به صورت یک تخت درآمده و تختی به طول 188 سانتی متر ایجاد خواهند نمود که مسافران به راحتی می توانند بر روی آنها دراز بکشند.

مسافران این بخش اجازه حمل بار به میزان 30 کیلوگرم را خواهند داشت و البته امکان افزایش این وزن با پرداخت مبلغ اضافی امکان پذیر خواهد بود. یکی از مهمترین بخش های پر کاربرد را می توان میز جلوی هر صندلی دانست که امکان باز و بسته کردن آن وجود خواهد داشت و در مواقعی که به خوردن غذا و نوشیدن چای و قهوه اقدام می کنید می توانید آن را باز نمایید.

پذیرایی در بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

یکی از مهمترین مواردی که بیزینس کلاس را با کلاس پروازی اکونومی متمایز می نماید نوع غذاهایی است که به مسافران ارائه می نماید چرا که می توانید بهترین غذا ها را در این کلاس پروازی انتخاب نمایید. یکی از وجه تمایزات این کلاس پروازی را می توان امکان انتخاب غذا توسط مسافران دانست و می توانید خودتان هر نوع غذای بین المللی و مخصوص را سفارش داده و در کمترین زمان تحویل بگیرید. غذاهایی که در بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز سرو خواهند شد در کنار دسر، مخلفات و میوه خواهند بود و می توانید یک وعده غذایی کامل داشته باشید.

منبع : هواپیمایی ترکیش ایرلاینز

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

درباره‌ی MRtrip2021

همچنین ببینید

جدیدترین قوانین سفر به کانادا ( ترکیش ایرلاینز )

جدیدترین قوانین سفر به کانادا ( ترکیش ایرلاینز )

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل