سفر به پاتایا برای ایرانی ها بدون قرنطینه

سفر به پاتایا برای ایرانی ها بدون قرنطینه

پس از مدت ها سفر به پاتایا برای مسافران ایرانی بدون نیاز به قرنطینه صورت خواهد گرفت، در تاریخ 20 ژانویه 2022 مرکز مدیریت وضعیت covid-19 در تایلند (CCSA) تائید کرد که طرح ورود مسافران بدون نیاز به قرنطینه از سر گرفته خواهد شد. این طرح که با نام “Test & Go” شناخته می‌شود، این امکان را به تمامی مسافران خارجی می‌دهد که تحت شرایط بخصوصی بتوانند بدون نیاز به سپری کردن قرنطینه به برخی از شهرهای تایلند سفر کنند. در ادامه درباره شرایط سفر به تایلند بدون نیاز به قرنطینه بیشتر صحبت می‌کنیم.

کنون طرح Test & Go بخشی جدید از برنامه سند باکس است که شرایط مخصوص به خود را دارد و از تاریخ 1 فوریه (12 بهمن) در پاتایا و جزیره کو چانگ اجرا می‌شود. بنابراین پس از آزاد شدن ورود گردشگران به تعدادی از شهرهای تایلند، حالا نوبت به پاتایا رسیده که از 12 بهمن درهایش را به روی گردشگران بگشاید.

طبق طرح Test & Go گردشگرانی به طور کامل واکسینه شده‌اند می‌توانند به مقصد پاتایا سفر کنند اما پیش از آن باید مسافران پیش پرداخت 5 شب اقامت جداگانه در یکی از هتل‌های مورد تائید دولت را تهیه کرده باشند. همچنین مسافران باید هزینه دو تست PCR که در روز اول و روز پنجم از آن‌ها گرفته می‌شود را از پیش پرداخت کنند. پیش پرداخت روز نخست شامل هزینه‌های محل اقامت، هزینه آزمایش تست کرونا و هزینه حمل و نقل آن‌ها از فرودگاه به هتل که از پیش تعیین شده است می‌شود.

مسافران می‌توانند دو هتل مختلف برای اقامت خود و همراهانشان تهیه کنند اما از زمان ترانسفر به هتل تا 5 روز باید در یک هتل اقامت داشته باشند، سپس در روز پنجم و منفی شدن جواب دومین تست کرونا مسافران‌ می‌توانند در هتل یا اقامت دیگری اقامت داشته باشند، هرچند در این طرح قرنطینه اجباری وجود ندارد.

با توجه به آزاد شدن ورود گردشگران به پاتایا، پکیج های تور پاتایا با هواپیمایی ماهان به زودی به روز خواهند شد. در پکیج‌های تور پاتایا با توجه به شرایطی که برای مسافران اعلام شده این موارد الزامی است: ۲ تست (روز اول و روز پنجم) + حداقل 5 شب اقامت 

منبع : تات نیوز

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

درباره‌ی MRtrip2021

همچنین ببینید

معرفی کلاس تجاری در کارون

معرفی کلاس تجاری در کارون

میانگین امتیازات ۳ از ۵ از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل