شرایط سفر به روسیه با هواپیمایی ماهان

شرایط سفر به روسیه با هواپیمایی ماهان

بر اساس آخرين دستورالعمل ارسالي اداره كل بهداشت فدراسيون (اتحاديه)روسيه در خصوص اعمال قرنطينه با هدف جلوگيري از گسترش ويروس كرونا ،شرايط ورود به خاك روسيه به شرح ذيل مي باشد:

١-شهروندان روسيه كه قصد ورود به خاك روسيه را دارند

  • 1-1- در زمان خريد بليط و تا قبل از حضور در فرودگاه ملزم به تكميل پرسشنامه الكترونيكي ثبت اطلاعات در پورتال www.gosuslugi.ru مي باشند.لازم به ذكر است فرم مذكور مي بايست تا قبل از ورود به خاك روسيه تكميل شود.
  • 1-2- مسافران مي بايست ظرف مدت حداكثر ٤ روز از ورود به روسيه يك تست PCR انجام دهند. در صورتيكه طي يكسال اخير واكسيناسيون كامل شده و يا ظرف مدت ٦ ماه گذشته به بيماري كوويد-١٩ مبتلا شده اند و نتيجه منفي تست PCR را بهمراه داشته باشند،از انجام تست مجدد PCR معاف مي باشند.
  • 1-3-اطلاعات مربوط به تست PCR ،ابتلاي اخير به كرونا و يا واكسيناسيون را مي بايست در پورتال و در قسمت ثبت اطلاعات مربوطه و بصورت الكترونيكي به آدرس www.gosuslugi.ru/400705/1 بارگذاري نمايند.

همچنين تا قبل از دريافت نتيجه تست PCR ملزم به ماندن در قرنطينه محل سكونت مي باشند.

٢ -شهروندان خارجي و افراد بدون شهروندي

  • 2-1-ارائه پاسخ منفي تست PCR(به زبان انگليسي يا روسي) كه حداكثر ٣ روز قبل از ورود به خاك روسيه انجام شده باشد الزامي مي باشد.
  • 2-2-مسافران مي بايست قبل از ورود به خاك روسيه فرم اقامت در فدراسيون روسيه را تهيه و تكميل نمايند( نمونه اين فرم در سايت رسمي سازمان نظارت بر مصرف روسيه موجود بوده و توسط میهمانداران نیز در داخل پرواز توزیع میگردد)
  • 2-3-شهروندان كشورهاي عضو اتحاديه اقتصادي اوراسيا از تاريخ ٢٥ جولاي ٢٠٢١و شهروندان تاجيكستان ،آذربايجان ، مولداوي، ازبكستان و تركمنستان از سپتامبر ٢٠٢١ مي بايست پاسخ منفي تست PCR كه حداكثر ٣ روز قبل از پرواز انحام شده است را ارائه دهند و اپليكيشن traveling without covid-19 را در تلفن همراه خود نصب نمايند.

-مطابق ماده6.3 آیین نامه اجرایی اداری فدراسیون روسیه، تخلف از قوانین بهداشت عمومی و اپیدمی مشمول جرایم تعریف شده در این قانون میباشد.

 

با تشکر
امور آژانسهای هواپیمایی ماهان

✈️ همکاران و دوستان خود را از #بخشنامه هاى #هواپیمایی ها و آخرین اخبار #گردشگرى آگاه کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

درباره‌ی MRtrip2021

همچنین ببینید

نرخ بلیط مسافران اتباع خارجی با وارش

نرخ بلیط مسافران اتباع خارجی با وارش

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل