بردن کالسکه داخل هواپیما ماهان

بردن کالسکه داخل هواپیما ماهان

اگر قصد خرید بلیط هواپیما ماهان در من چارتر دارید و می خواهید بدانید شرایط بردن کالسکه داخل هواپیما ماهان شامل چه قوانینی است در ادامه توجه شما را به اطلاعیه این ایرلاین جلب می کنیم، بهتر است پس از مطالعه مطلب زیر مقالات مهم دیگر نظیر بردن کیف لپ تاپ در هواپیما و میزان بار مجاز در پرواز را هم بخوانید ، در انتها می توانید تمام سوالات خود را برای ما ارسال کنید.

قوانین حمل کالسکه در هواپیمایی ماهان

از آن جایی که فضای ایمن داخل کابین هواپیما برای قرار دادن کالسکه نوزاد وجود ندارد ‚تصمیم مبنی بر عدم ارائه این امکان به مسافران‚ درتمام انواع هواپیما اتخاذ گردید. درهرحال هواپیمایی ماهان اقدام به پذیرش کالسکه به عنوان جزئی ازجامه دان پذیرش شده مسافر در انواع هواپیما در تمام ایستگاه ها مطابق با روند ذیل می نماید :

  • یک کالسکه کاملا” تاشو ‚ برای هرنوزاد ‚ به عنوان بار مجاز رایگان ‚ به غیراز بارمجاز پذیرش شده همراه بزرگسال
  • زمان پذیرش ازتگ لیمیت به مقصد نهایی به نام مسافر استفاده میشود . امکان حمل کالسکه در کابین هواپیما وجود ندارد و مسافر ملزم به تحویل کالسکه زمان سوار شدن در درب خروج می باشد .
  • مسافر مجاز به استفاده از کالسکه تا زمان سوار شدن در درب خروج می باشد.
  • در زمان ورود در مقصد نهایی ویا محل ترانزیت مسافر ‚ هماهنگی های لازم جهت تحویل کالسکه در اولین فرصت صورت می پذیرد . درصورت امکان تحویل کالسکه جلوپله هواپیما ویا جت وی مطلوبترین حالت ممکن است‚ در غیر این صورت با توجه به شرایط فرودگاه تحویل درسالن تحویل بار صورت می پذیرد.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای

درباره‌ی MRtrip2021

همچنین ببینید

شرایط سفر به چین با هواپیمایی ماهان ( آپریل 2022 )

شرایط سفر به چین با هواپیمایی ماهان ( آپریل 2022 )

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل