بسته بندی کالسکه در فرودگاه

بسته بندی کالسکه در فرودگاه

در سفرهای فرودگاهی بعضی اوقات به ناچار باید با نوزاد سفر کرد و وسایل همراه نوزاد نیز ضروری است. در این مطلب می خواهیم شما را نحوه بسته بندی کالسکه نوزاد در فرودگاه آشنا کنیم تا دفعه بعدی سفرتان با آرامش بیشتری همراه باشد.

داشتن یک نوزاد چند ماهه به این معنا نیست که شما باید قید یک سفر ایمن و راحت را با هواپیما بزنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که اندکی حواس خود را بیشتر جمع کرده و راهکارهایی را به کار ببندید تا کودک شما سفر راحتی را تجربه کند. بدون شک اگر بتوانید همه شرایط را برای یک سفر بی دردسر با کودک خود فراهم کنید، شما هم سفر بدون استرس و راحتی خواهید داشت.

بعضی از والدین دارای نوزاد برای سفر از هواپیما استفاده می‌کنند ازاین‌رو همراه داشتن یک سری لوازم موردنیاز برای نوزاد بسیار ضروری است که با توجه به محدودیت های سفر با هواپیما برای والدین آن‌ها گرانی هایی را ایجاد می کند. یکی از این موارد بردن کالسکه به هواپیما است و اینکه آیا می توان آن را با خود به داخل کابین برد یا باید قسمت پذیرش بار تحویل داده شود؟

باید توجه شود که حمل کالسکه تاشو در هواپیمایی جمهوری اسلامی به عنوان بار مجاز شناخته می شود ولی امکان حمل آن به داخل کابین وجود ندارد و مسافر تا گیت خروج فقط مجاز به حمل آن می باشد و در گیت خروج می بایست کالسکه را تحویل دهد. زمان پذیرش آن برچسب محدودیت پذیرش روی آن الصاق می شود و در زمان ورود به مقصد هماهنگی جهت تحویل در اولین فرصت صورت خواهد گرفت. در بعضی فرودگاه ها کالسکه در قسمت پایین پله ها تحویل داده می شود ولی بعضی فرودگاه ها باید آن را در قسمت جامه دان تحویل بگیرید؛ که البته در اکثر شرکت های هواپیمایی، چه پرواز داخلی و چه پرواز خارجی همین قانون وجود دارد اما در تیپ های پروازی مختلف با توجه به اندازه کابین بعضی از ایرلاین ها مانند قطر ایرویز امکان بردن کالسکه به هواپیما و در داخل کابین تا ابعاد 115 سانتیمتر امکان پذیر است.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای

درباره‌ی behnam kheirieh

همچنین ببینید

هزینه اضافه بار هواپیمایی اسمان

هزینه اضافه بار هواپیمایی اسمان

میزان بار در هواپیمایی آسمان شرکت هواپیمایی آسمان در سال 1359 فعالیت خود را آغاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل