اضافه بار هواپیمایی قطر
Qatar Airways

اضافه بار قطر ایرلاین

برای حفظ امنیت شما و در راستای مقررات بین‌المللی، ما برای اقلامی که می‌توانید به ‌عنوان بار همراه در دست داشته باشید یا به داخل هواپیما ببرید محدودیت‌هایی وضع کرده‌ایم.برای این که شما و دیگر مسافراندر پروازهای قطر ایرلاین دچار تأخیر نشوید، لازم است که اقلام آسیب‌زا یا ناسازگار با رهنمودهای امنیتی یا ایمنی مربوط به بارهای داخل کابین را در بسته باری که قرار است تحویل دهید، بگذارید. این اقلام باید به صورت مناسب برای حمل به عنوان بار ثبت شده، بر اساس مقررات «کالاهای خطرناک انجمن بین‌المللی ترابری هوایی» (IATA) و مقررات محلی مرتبط، بسته‌بندی شود.

اطلاعات زیر در تعیین تعداد و وزن قطعات باری  که در مدت سفر با هواپیمایی قطر مجاز به حمل آن هستید، به شما کمک می‌کند.

سهمیه بار ممکن است بر اساس مسیر و درجه کابین متفاوت باشد؛ به مقررات بار چاپ شده بر روی بلیت توجه کنید.

برای مسیرهایی که از قانون بار بر مبنای وزن پیروی می‌کنند، محدودیتی برای تعداد بسته‌های تحویل داده شده جهت پذیرش نمی‌باشد، مادامیکه مجموع وزن بسته‌ها بیش از حد مجاز نباشد. قابل ذکر است محدودیت‌هایی بر اساس نوع هواپیمای اختصاص یافته به مسیر و ظرفیت آن اعمال خواهد شد.

بار مجاز با توجه به پرواز و کلاس رزرو متغیر است. شما می توانید در زمانی که بر روی qatarairways.com پرواز انتخاب می کنید و همچنین بر روی بلیت خود قبل از پرواز تعداد و وزن مجاز برای سفر خود را مشاهده کنید.

بارهای مجاز در سفرهای نماد مشترک (code-share) و بین خطی

آیا مسیر شما تا مقصد شامل سفر با خطوط هوایی دیگری غیر از هواپیمایی قطر (شامل پروازهای نماد مشترک هواپیمایی قطر مانند پروازهای Cathay Pacific) است؟ اگر چنین است، آن خط هوایی ممکن است سهمیه بار همراه کمتری به شما ارائه کند. سهمیه بار همراه در مسیرهای نماد مشترک بر اساس قانون “مهم ترین حامل بازاریابی” تعیین می شود.

اگر پرواز نماد مشترک یا درون خطی بخشی از برنامه سفری باشد که به/از ایالات متحده آمریکا یا کانادا منتهی/آغاز می‌شود، سهمیه بار همراه و هزینه‌های مرتبط در مبدأ برنامه سفر اعمال می‌شود.

اگر پروازی را رزرو می‌کنید که شامل پرواز نماد مشترک با یک شرکت هواپیمایی دیگر است، لطفاً برای تأیید میزان بار مجاز، با ما تماس بگیرید.

علاوه بر سهمیه بار ثبت شده معمولی که ممکن است همراه داشته باشید، می‌توانید بار دستی را در پروازهای هواپیمایی قطر با خود به داخل کابین ببرید:

  • مسافران کلاس درجه یک و کلاس بیزینس می‌توانند دو قطعه بار که وزن هر یک بیش از 15 کیلوگرم (33 پوند) نباشد، با خود به داخل هواپیما ببرند
  • مسافران کلاس اکونومی می‌توانند یک قطعه بار حداکثر 7 کیلوگرمی (15 پوندی)

برای بلیت‌های صادر شده در برزیل، با خود حمل کنند. مسافران کلاس اکونومی در پروازهایی با مقصد/مبدأ برزیل می‌توانند یک قطعه بار با وزن حداکثر 10 کیلوگرم (22 پوند) با خود حمل کنند

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

درباره‌ی behnam kheirieh

همچنین ببینید

اطلاعات بار ایران ایر

اطلاعات بار ایران ایر

در این مطلب می خواهیم شما را با اطلاعات مختلفی درباره باربری هواپیمایی ایران ایر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل