قیمت بلیط هواپیما برای کودکان زیر 12 سال

قیمت بلیط هواپیما برای کودکان زیر 12 سال

قیمت بلیط هواپیما برای کودکان زیر 12 سال بسته به نوع بلیط انتخابی شما دارد، یعنی اگر شما بلیط چارتر رزرو کنید خوب چندان تفاوتی با نرخ بزرگسال نخواهد داشت و در نقطه ی مقابل اگر اقدام به خرید بلیط هواپیما سیستمی کنید بر اسا نوع کلاس های پروازی و ایرلاین مقداری بین 20 تا 50 درصد تخفیف شامل حال کودک 2 تا 12 سال می شود.

از همین رو به شما توصیه می کنیم در حین خرید بلیط هواپیما در سایت من چارتر و در صفحه اصلی سایت در قسمت تعداد مسافرین اگر به عنوان مثال دوئ بزرگسال و یک کودک دو تا دازده سال هستید گزینه ها را انتخاب کنید و دکمه جستجو را لمس کنید تا وارد لیس پروازهای ان روز شوید، سپس در مقابل هر پرواز کلمه سیستمی یا چارتر فلایت درج شده است.

با انتخاب بلیط سیستمی قیمت بلیط هواپیما برای کودکان زیر 12 سال به شما نمایش داده می شود، البته باید دقت کنید در برخی موارد خرید بلیط چارتر حتی با وجود عدم تخفیف به صرفه تر خواهد بود که همه این موارد به شرایط کلی بازار بستگی دارد و چندان استاندارد خاصی ندارد.

قیمت بلیط هواپیما خارجی برای کودکان زیر 12 سال

همانطور که می دانید واژه بلیط چارتری به غیر کشورهایی همچون امارات و ترکیه معنایی ندارد، یعنی همه پروازهای خارجی به کشورهای حوزه ی شینگن، امریکای شمالی و جنوبی و شرق آسیا توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایر، ماهان، ترکیش، قطر و امارات و … به صورت سیستمی صورت می گیرد که از همین رو با توجه به مبالغ بالاتر بلیط ها تخفیفات خوبی برای کودکان 2 تا 12 سال شامل می شوند.

در نمونه پرواز تهران به لندن شرکت هواپیمایی ایران ایر قیمت بلط هواپیما 29 میلیون تومان برای بزرگسال است و همین مسیر برای کودک 2 تا 12 سال با 15 تا 17 میلیون تومان رزرو می شود، یا در مسیر تهران به نیویورک قیمت بلیط هواپیمایی قطر با نرخ بزرگسال 22 میلیون تومان فروخته می شود که برای کودک به 11 تا 15 میلیون تومان کاهش پیدا می کند!

پس در حین خرید بلیط هواپیما خارجی مخصوصا در مسیرهای اروپایی و امریکایی با ایرلاین های معتبر می توانید با انتخاب کودک دو تا دوازده تخفیف خوبی بگیرید، در آخر باید بدانید همیشه به کودک دو تا 12 سال یک صندلی اختصا پیدا می کند، حتی اگر کودک شما 2 سال 1 روزش باشد! هر گونه سوال و چالش خود را برای ما کامنت کنید تا تخصصی پاسخ بدیم.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

درباره‌ی MRtrip2021

همچنین ببینید

بسته بندی بار در فرودگاه مهر اباد

بسته بندی بار در فرودگاه مهر اباد

مراحل کنترل بار و تحویل و بازپس گرفتن آن طبق مقررات بین المللی هر مسافر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل