آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ماهان

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ماهان

اگر قصد خرید بلیط هواپیمایی ماهان به مسیرهای خارجی را دارید باید لیست آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ماهان در شهرهای مختلف را بدانید تا برای انجام تست قبل از پروازهای خارجی راهی یکی از آنها شوید، از همین رو شما را با جدیدترین بخشنامه ایرلاین ماهان درباره آزمایشگاه های طرف قرارداد این ایرلاین آشنا می کنیم، همراه مجله من چارتر باشید.

با سلام،
بدینوسیله لیست آزمایشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت انجام تست کرونا (PCR) برای تمامي مسیرهای بين المللي هواپيمايي ماهان به استثناء پروازهای مسیرکشور چین جهت اطلاع رسانی به مسافرین اعلام می گردد.

لیست آزمایشگاه های مورد تائید جهت انجام تست کرونا (PCR) در مسیرهای امارات (دبی) ، با توجه به الزام استفاده از QR Code بر روی نتیجه آزمایش PCR، جهت حصول اطمینان از صحت گواهی آزمایش، از طریق اسکن QR Code و دسترسی به بانک اطلاعاتی بیمارستان و یا آزمایشگاه مربوطه توسط مسئولین کانتر در فرودگاه، در قسمت زیر به صورت ستاره دار مشخص گردیده است .

آزمایشگاه مورد تائید برای پروازهای مسیر کشور چین جهت انجام تست کرونا (PCR) و آنتی بادی های سرمی کووید 19 ، به شرح ذیل نیز اعلام می گردد.

نکته مهم : افرادی که از دوز دوم آنها بالغ بر 15 روز گذشته و کارت واکسن دیجیتال خود را دریافت کرده اند برای سفر به ترکیه نیازی به انجام تست کوید 19 ندارند.

آزمایشگاه های هواپیمایی ماهان ( 21 فروردین 1401 )

 آزمایشگاه مورد تائید برای پروازهای مسیر کشور چین جهت انجام تست کرونا (PCR) و آنتی بادی های سرمی کووید 19 ، به شرح ذیل نیز اعلام می گردد.

 آزمایشگاه بیمارستان پارس (تهران)

o برای کلیه مسافرین در مسیر باز گشت از ایران به سایر مقاصد دارا بودن گواهی منفی تست (PCR) از آزمایشگاه های مورد تائید در کشور مقصد با اعتبار 96 ساعت الزامی است.(به استثنای کشور چین که 48 ساعت میباشد.)

هر گونه سوال و چالش خود را در رابطه با این موضوع برای ما کامنت کنید.

منبع: هواپیمایی ماهان

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

درباره‌ی MRtrip2021

همچنین ببینید

شرایط جدید سفر به تایلند با ماهان

شرایط جدید سفر به تایلند با ماهان

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل