خدمات بار هواپیمایی کیش ایر

خدمات بار هواپیمایی کیش ایر

هر هواپیمایی خدمات بار خاص خودش را دارد که برای مسافران آن شرکت بسیار حائز اهمیت است. در اینجا به صورت اجمالی به معرفی شرکت کیش ایر می پردازیم،همچنین قوانین و خدمات بار این هواپیمایی را برای شما شرح خواهیم داد. مجله من چارتر یکی از برترین مجله ها در زمینه راهنمای سفر و فرودگاهی می باشد.

معرفی شرکت هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر در سال ۱۳۷۰ به دنبال پدید آمدن زمینه‌‌ها و قابلیت‌های پیشرفت روز افزون در جزیره کیش و همچنین به منظور توسعه گردشگری و ارتباط بیش از پیش با سایر استان‌‌های کشور شکل گرفت و مقر اصلی خود را در منطقه آزاد کیش تاسیس کرد. این شرکت هواپیمایی در ابتدا با دو هواپیما به صورت اجاره‌ای کار خود را آغاز کرد اما رفته رفته با اتخاذ شوه‌‌های مدیرتی صحیح در مسیر پیشرفت قرار گرفت و امروزه بعد از ۲۹ سال فعالیت در صنعت هوایی، توانسته با کسب تمام استاندارهای بین‌المللی یکی از اعضای یاتا ( انجمن بین‌المللی حمل و نقل هوایی) باشد.
شرکت هواپیمایی کیش ایر نه تنها به عنوان یکی از ایرلاین‌های اختصاصی این جزیره به مراکز داخلی متعددی پرواز می‌کند بلکه در نقل و انتقال گردشگران خارجی نیز نقش مهمی ایفا می‌‌کند.

مقرارت حمل بار هوایی کیش ایر

میزان وزن بار تحویلی هر مسافر در مسیرهای داخلی و خارجی به ازای هر مسافر بزرگسال یا کودک دارای صندلی در جدول زیر به نمایش آمده:
لازم به ذکر است میزان بارمجاز همراه به قسمت پذیرش بار جدا از بار مجاز دستی محاسبه شده است.

همچنین هواپیمایی کیش ایر میزان بار مجاز برای نوزادان زیر ۲ سال را ۱۰ کیلوگرم اعلام کرده است.
توجه داشته باشید ابعاد ساک دستی قابل حمل به داخل کابین از نظر ابعاد نیز دارای استاندارد می‌باشد:

توجه داشته باشید اگر قصد دارید ساک دستی مورد نظر خود را با رعایت تمام قوانین به داخل کابین هواپیما ببرید، قبل از ورود به هواپیما ساک خود را به مسئول باجه جهت بررسی و مشاهده تحويل دهيد، تا اجازه حمل به داخل کابین صادر شود.

هزینه اضافه بار هوایی کیش ایر

اگر میزان بار شما از مقدار بار مجاز که بر روی بلیط شما درج شده که این مقدار بر اساس مسافت مبدا تا مقصد، داخلی و خارجی بودن و همچنین نوع کلاس پروازی شما تعیین شده تجاوز کند به عنوان اضافه بار شناخته می‌شود. بنابراین به ازای هر کیلوگرم بار اضافه باید مبلغی را به عنوان جریمه در فرودگاه مبدا پرداخت کنید.
لازم به ذکر است میزان پرداخت جریمه نیز با توجه به اینکه پرواز شما داخلی یا خارجی می‌باشد متفاوت است. اما به طور متوسط نرخ اضافه بار به صورت زیر است:

میزان بار در هواپیمایی کیش ایر

همچنین بار مجاز برای نوزادان زیر 2 سال نیز در این شرکت هواپیمایی 10 کیلوگرم میباشد و ابعاد ساک دستی قابل حمل نیز از نظر ابعاد نباید بیش از 115 سانتی متر باشد. لازم به ذکر است قبل از ورود به هواپیما ساک دستی توسط مسئول باجه بررسی میگردد تا اجازه حمل به کابین صادر شود.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای

درباره‌ی behnam kheirieh

همچنین ببینید

ممنوعیت حمل پت در هواپیمایی آسمان

ممنوعیت حمل پت در هواپیمایی آسمان

  میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل