صندلی کودک در هواپیما

صندلی کودک در هواپیما

شما ملزم به این کار نیستید، اما کارشناسان برتر دنیا در این زمینه قویاً توصیه می‌کنند که از یک ابزار مهار کودک که شبیه یک کمربند است و توسط سازمان حمل‌ونقل هوایی تأیید شده باشد، استفاده کنید. این به معنای استفاده از صندلی ماشین کودک تأییدشده یا مهار ایمنی هواپیما و اصطلاحاً CARES است.

از نظر قانونی شما در هواپیما می‌توانید یک کودک تا ۲۴ ماهه را در آغوش خود نگه دارید که معمولاً به صورت رایگان است، اما تلاطم غیرمنتظرهٔ هواپیما می‌تواند بچهٔ روی دامنتان را از آغوش شما پرت کند و در سقوط هواپیما، کودک می‌تواند زیر بدن شما خرد شود.

از قضا قانون مقرر می‌کند که همه چیز در کابین هواپیما هنگام برخاستن، فرود آمدن و تلاطم در چاله‌ٔ هوایی به چیزی بسته شود، به جز کودکانی که آن‌قدر کوچک باشند که بتوانند در آغوش والدین خود بنشینند. اما چرا قانونی وجود ندارد که مهارهای ایمنی کودکان را در هواپیماها الزامی کند؟ از آنجا که تجزیه و تحلیل‌ها نشان داده است که اگر خرید بلیط اضافی برای کودک اجباری باشد، بسیاری از خانواده‌ها به جای آن با اتومبیل به مقصد می‌روند و از نظر آماری این راه خطرناک‌تری برای سفر است.

خواه از صندلی ماشین مخصوص کودک استفاده کنید و خواه از مهار ایمنی هواپیما، کودک شما در هواپیما به صندلی مخصوص خود احتیاج دارد. اگر فرزندتان به اندازه‌ٔ کافی کوچک است که بتواند به صورت رایگان سوار هواپیما شود، ممکن است بتوانید یک صندلی خالی برای او پیدا کنید، اما هیچ تضمینی برای آن وجود ندارد. بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی بلیط‌های نیم‌بها برای کودکان خردسال ارائه می‌دهند. برای تخفیف گرفتن با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید یا سؤال کنید که سیاست آن شرکت برای استفاده از صندلی‌های خالی چیست.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

درباره‌ی behnam kheirieh

همچنین ببینید

اضافه بار ایرتور

اضافه بار ایرتور

قوانین بار مسافر در هواپیمایی ایران‌ایرتور مقدار بار رایگان مجار در پروازهای ایران‌ایرتور برای مسافران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل