شرایط حمل لوازم آرایشی در هواپیما

شرایط حمل لوازم آرایشی در هواپیما

شرایط حمل لوازم آرایشی در هواپیما برای بانوان و آقایان کمی چالش بر انگیز است، اگر قصد خرید اینترنتی بلیط هواپیما در من چارتر دارید باید بدانید قوانین بردن لوازم آرایش در پرواز کمی خاص و البته پیچیده است که شرح این مسایل در بخش زیر برای شما درج شده است، بعد از مطالعه پست می توانید تمام سوالات خود را برای ما در قسمت زیر کامنت کنید.

بر اساس قانون شماره‌ی «1-1-3» سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، بردن بیشتر مایعات، ائروسل و ژل‌ها به داخل هواپیما قانونی هستند، فقط به شرطی که در مخزن‌های 100 گرمی یا کم‌تر قرار گیرند. تمام مخزن‌ها باید در یک کیسه‌ی تمیز، یک لیتری، پلاستیکی و زیپ‌دار قرار داده شوند و هر مسافر اجازه‌ی حمل فقط یک کیسه‌ حامل مخزن مایعات را دارد. این قانون برای مایعاتی است که در کیف‌های دستی و همراه حمل می‌شوند. اما برای بارهای تحویل داده شده به انبار هواپیما چنین محدودیتی نیست.
لوازم آرایشی که براساس قانون شماره‌ی «1-1-3» باید بسته‌بندی شوند و کمتر از 100 گرم باشند شامل ریمل، کرم صورت و لوسین، ژل مو و شامپو و ادکلن است. در صورتی که مقدار این وسایل از 100 گرم بیشتر باشد باید به انبار هواپیما منتقل شوند.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای

درباره‌ی MRtrip2021

همچنین ببینید

خدمات بار هواپیمایی کیش ایر

خدمات بار هواپیمایی کیش ایر

هر هواپیمایی خدمات بار خاص خودش را دارد که برای مسافران آن شرکت بسیار حائز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل