بیزنس کلس کیش ایر

بیزنس کلس کیش ایر

همان طور که می دانید شرکت هواپیمایی کیش ایر، یکی از خطوط هوایی معروف و با کیفیت در داخل کشورمان است که امکان پرواز به مقاصد داخل کشور و همچنین معدودی از مقاصد خارجی را نیز برای افراد فراهم می نماید و به خاطر برخورداری از کترینگ عالی و با کیفیت از شهرت بسیاری برخوردار است. از نکات جالب خدماتی شرکت کیش ایر می توان به  داشتن کلاس پروازی اقتصادی  (Economy)،  بیزینس کلاس کیش ایر در برخی پروازهای خود اشاره کرد. بدین ترتیب این امکان را برای مسافران خود فراهم می آورد تا از خدمات و امکانات بیشتری در طول پرواز برخوردار بوده، سفری لذت بخش بر فراز آسمان را تجربه نمایند.

پرواز های بیزنس کلس در کیش ایر

همانطور که بیشتر شما می دانید طبق استانداردهای تعریف شده در تمامی خطوط هوایی دنیا، کلاس پروازی بیزینس نسبت به کلاس پروازی اکونومی از امکانات، خدمات بیشتر و نسبت به کلاس پروازی درجه ی یک، از رفاه و راحتی کم تری برخوردار است. بسیاری از خطوط هوایی داخل کشور، تنها دارای کلاس پروازی اقتصادی می باشند، تمامی مسافران آن ها از خدمات و امکاناتی یکسان و برابر برخوردار می گردند.خوشبختانه  شرکت هواپیمایی کیش ایر با دارا بودن ناوگان هوایی مجهز و با کیفیت، این امکان را برای مسافران خود فراهم آورده است تا در برخی مسیرهای پروازی، از رفاه و راحتی بیشتری برخوردار باشند. از این مسیرها می توان به  تهران- کیش و کیش- تهران، تهران- مشهد و مشهد- تهران اشاره کرد، با پرداخت هزینه ی بیشتر به هنگام خرید بلیط، بلیط هواپیمای خود را از بیزینس کلاس کیش ایر خریداری نمایند و بدین ترتیب از امکانات و خدمات رفاهی بیشتری در طول مسافرت هوایی خود بهره مند شوند.

مزایای بیزنس کلس کیش ایر

مسافرینی که با بیزینس کلاس کیش ایر سفر می کنند، در صندلی های راحت تری می نشینند. صندلی های بخش بیزینس این شرکت  با فاصله ی بیشتری از یکدیگر قرار گرفته اند و همین مساله باعث می شود تا افراد از حریم خصوصی بیشتری بهره مند شوند؛ بدین ترتیب از راحتی و آزادی عمل بیشتری برخوردار گردند. از طرف دیگر کیفیت و نوع پذیرایی از مسافران بیزینس کلاس کیش ایر متفاوت است و مسافرین این بخش، از بدو ورود به هواپیما مورد توجه مهمان داران هواپیما قرار می گیرند.

خدمات بیزینس کلاس کیش ایر

شرکت هواپیمایی کیش ایر، به خاطر برخورداری از کترینگ عالی دارای شهرت بسیار می باشد و پذیرایی و سرویس دهی آن ها به تمام مسافران، از استانداردهای بالایی برخوردار است. حال تصور کنید که با بیزینس کلاس کیش ایر سفر خواهید کرد و کیفیت سرویس دهی و کترینگ در این بخش، بسیار بهتر از حالت معمول می باشد. مهمان داران در سه وعده ی صبحانه، نهار، شام از مسافران بخش بیزینس کلاس کیش ایر پذیرایی می کنند و با ارائه ی منوی غذا در وعده های نهار و شام، این امکان را برای مسافران فراهم می کنند تا غذای دلخواه خود را انتخاب نمایند.

غذاهای این پرواز همانطور که گفتیم شهره عام و خاص بوده، از بهترین مواد اولیه غذایی تهیه شده است. راحتی و آسایش مسافر یکی از اصول مهم برای شرکت کیش ایر می باشد.

نحوه ورود و خروج مسافران بخش بیزینس کلاس کیش ایر

معمولا زمان ورود و خروج کسانی که با بلیط بیزینس کلاس کیش ایر سفر می کنند یا یکدیگر تفاوت دارد. در این شرکت هواپیمایی همواره سعی بر این است تا مسافرانی که با کلاس پروازی بیزینس سفر می کنند، زودتر از هواپیما پیاده شده، همچنین تحویل گرفتن بارهایشان کمترین وقت را ببرد. به هنگام ورود به هواپیما نیز برای آنان اولویت هایی در نظر گرفته می شود تا از شلوغی و صف های طولانی در امان بوده و هر چه راحت تر و آسان تر به مقصد مورد نظر خود برسند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

درباره‌ی behnam kheirieh

همچنین ببینید

شرایط ورود به ایران با کیش ایر

شرایط ورود به ایران با کیش ایر

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل