آزمایشگاه های مورد تایید شرکت های هواپیمایی

آزمایشگاه های مورد تایید شرکت های هواپیمایی

آزمایشگاه های مورد تایید شرکت های هواپیمایی برای انجام سفرهای خارجی از شهرهای مختلف ایران امروزه یکی از چالش های سفرهای هوایی پساکرونایی استف از همین رو بر آن شدیم در کامل ترین مقاله ایران در این زمینه یک راهنمای فرودگاهی تمام عیار برای شما تهیه کنیم که در ادامه به همه سوالات شما پاسخ داده خواهد شد، در این مطلب همراه مجله من چارتر باشید ( این مطلب هر هفته برزورسانی می شود )

آخرین بروزرسانی 1 بهمن 1400 توسط تحریریه من چارتر

مهم ترین شرایط سفرهای خارجی در شرایط کرونا

مهم ترین شرایط سفرهای خارجی در شرایط کرونا

مهم ترین شرایط سفرهای خارجی در شرایط کرونا تهیه تست PCR برای بازه سنی مورد نیاز و اعلام شده تسوط ایرلاین ها می باشد، همچنین برای سفر به کشور ترکیه ، دریافت فرم QR ترکیه ( تکمیل در سایت وزارت بهدشات این کشور ) الزامی است ، دوستانی که واکسینه شده اند حتیس از آن در پروازهای خارجی باید دوباره تست کوید 19 از آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهدشات و درمان بگیرند.

نکته مهم : ما در من چارتر در زمینه رد تست شما توسط کانتر فرودگاه یا رد شدن تاریخ انقضای تست پی سی آر مسافر هیچگونه مسوولیتی نداریم و تابع قوانین سازمان هواپیمایی هستیم!

در ادامه شما را با آزمایشگاه های مورد تایید شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی آشنا می کنیم، برای مشاهده مشروح هر کدام از این اطلاعات کافیست روی لینک مربوطه زیر هر تیتر در ابتدای مطلب لمس کنید تا وارد اصل خبر شوید .

آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهدشت کدوماست؟

آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهدشت کدوماست؟

به غیر از برخی ایرلاین های خاص که خود داف پنداری کاذب دارند و خودشان لیست آزمایشگاهی سوا از وزارت بهدشات معرفی می کنند همچون هواپیمایی ماهان، قشم ایر و سلام ایر! اکثر شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی فهرست آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران را مورد تایید ایرلاین خود می دانند که برای دانلود لیست این مراکز بیمارستانی و آزمایشگهی می توانید لینک زیر را لمس کنید.

فهرست آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت

ثبت نام کارت واکسن دیجیتال

سامانه دریافت کارت واکسن دیجیتال برای سفر خارجی

پس از اینکه وزیر بهداشت اعلام کرد قرار است کارت واکسن دیجیتالی به منظور فعالیت‌های مختلف افراد صادر شود، فعلا سامانه کارت دیجیتال واکسن کرونا برای افرادی که قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند، راه‌اندازی شده است.

مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اعلام کرده است: سامانه کارت دیجیتال واکسن کرونا برای افرادی که طی دو هفته آینده قصد سفر خارج از کشور دارند، راه‌اندازی شد.

افرادی که قبلا واکسن دریافت کرده و طی دو هفته آینده قصد سفر خارج از کشور دارند از هم اکنون می‌توانند با مراجعه به سامانه کارت واکسن دیجیتال، ثبت‌نام کنند.

آدرس اینترنتی کارت دیجیتال واکسن حاوی QR-Code حداکثر یک روز پس از ثبت‌نام به افراد پیامک می‌شود.

در هنگام ثبت‌نام، ورود دقیق اطلاعات گذرنامه شامل نام و نام خانوادگی به زبان انگلیسی و شماره گذرنامه ضروری است. در صورتی که نام و نام خانوادگی انگلیسی با گذرنامه دقیقا منطبق نباشد یا شماره گذرنامه نادرست وارد شود ممکن است از ورود افراد به کشور مقصد جلوگیری شود.

وزارت بهداشت از مدتی قبل در تلاش جهت هماهنگی لازم با نیروی انتظامی است تا در اولین زمان ممکن، تبادل اطلاعات گذرنامه به صورت خودکار صورت گیرد و نیازی به ورود دستی اطلاعات نباشد. لذا پیشنهاد می‌شود افرادی که طی دو هفته آینده قصد مسافرت خارج از کشور ندارند تا راه‌اندازی کامل سامانه صبر کنند.

آزمایشگاه های پگاسوس

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی پگاسوس ، کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند. همانطور که مطلع هستید قبل یا بعد از خرید بلیط هواپیمایی پگاسوس باید در یکی از مراکز بهداشتی ذکر شده حضور پیدا کنید ( 48 ساعت قبل از پرواز ) و پاسخ تست را همراه خود به محل فرودگاه بیاورید.

آزمایشگاه های ترکیش ایرلاینز

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ترکیش ایرلاینز تمامی آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران در زمینه انجام تست PCR و تست مولکولی کوید 19 می باشد که مسافران این ایرلاین باید ظرف مدت نهایتا 72 ساعت قبل از انجام پرواز به یکی از این اماکن بهداشتی و بیمارستانی برای انجام تست مراجعه نمایند، لازم به ذکر است که اگر پرواز شما ترانزیتی هم باشد باید در این مراکز تست خود را بگیرید، سن مجاز برای انجام تست پی سی آر بالای 6 سال بوده ( یعنی والدینی که کودک زیر 6 سال دارند فقط خودشان باید تست را انجام دهند ، حتی در صورت واکسینه شدن دوباره باید تست بگیرید)

آزمایشگاه های سان اکسپرس

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی سان اکسپرس ، کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند، همانطور که در مقالات قبلی اعلام شد انجام هر گونه سفر خارجی نیاز به دارا بودن تست منفی کوید از سوی ازمایشگاه های مورد تایید می باشد.

آزمایشگاه های آرمنیا

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی آرمنیا ، کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران که در نتیجه تست QR Code درج شده باشد، جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.

شرایطسفرهای خارجی در کرونا

آزمایشگاه های ماهان ایر

اگر قصد خرید بلیط هواپیمایی ماهان به مسیرهای خارجی را دارید باید لیست آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ماهان در شهرهای مختلف را بدانید تا برای انجام تست قبل از پروازهای خارجی راهی یکی از آنها شوید، از همین رو شما را با جدیدیترین بخشنامه ایرلاین ماهان درباره آزمایشگاه های طرف قرارداد این ایرلاین آشنا می کنیم، همراه مجله من چارتر باشید.

با سلام،
بدینوسیله لیست آزمایشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت انجام تست کرونا (PCR) برای تمامي مسیرهای بين المللي هواپيمايي ماهان به استثناء پروازهای مسیرکشور چین جهت اطلاع رسانی به مسافرین اعلام می گردد.

 لازم به ذکر است لیست آزمایشگاه های مورد تائید جهت انجام تست کرونا (PCR) در مسیرهای امارات (دوبی) و ترکیه (استانبول و آنکارا) ، با توجه به الزام استفاده از QR Code بر روی نتیجه آزمایش PCR، جهت حصول اطمینان از صحت گواهی آزمایش، از طریق اسکن QR Code و دسترسی به بانک اطلاعاتی بیمارستان و یا آزمایشگاه مربوطه توسط مسئولین کانتر در فرودگاه، در لیست ذیل به صورت ستاره دار مشخص گردیده است .

دانلود لیست اول آزمایشگاه های ماهان

دانلود لیست دوم آزمایشگاه های ماهان

 آزمایشگاه مورد تائید برای پروازهای مسیر کشور چین جهت انجام تست کرونا (PCR) و آنتی بادی های سرمی کووید 19 ، به شرح ذیل نیز اعلام می گردد.

 آزمایشگاه بیمارستان پارس (تهران)

o برای کلیه مسافرین در مسیر باز گشت از ایران به سایر مقاصد دارا بودن گواهی منفی تست (PCR) از آزمایشگاه های مورد تائید در کشور مقصد با اعتبار 96 ساعت الزامی است.(به استثنای کشور چین که 48 ساعت میباشد.)

آزمایشگاه های مورد تایید ایرلاین ها

آزمایشگاه های قشم ایر

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی قشم ایر ( شهریور 1400 ) برای انجام سفرهای خارجی که باید ظرف 72 ساعت قبل از پرواز در یکی از مراکز زیر حضور پیدا کنید، دقت کنید این لیست ها ر ماه بروز می شوند و پاسخ آزمایش باید به لاتین همراه مهر معتبر باشد، علاوه بر این باید در سایت وزارت بهداشت ترکیه برای دریافت فرم QR ترکیه هم ثبت نام کنید، لیست آزمایشگاه ها به شرح زیر هستند، هر گونه سوال خود را برای ما کامنتت کنید.

دانلود لیست آزمایشگاه های قشم ایر

آزمایشگاه های ایران ایر

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ایران ایر در واقع همه آزمایشگاه های مولکولی مورد تایید وزارت بهداشت و درمان می باشد که تقریبا امروزه در اکثر شهرهای کشور یکی از شعب آنها وجود دارد، پس اگر قصد انجام سفر خارجی با ایران ایر دارید باید این نکته را مد نظر داشته باشید 72 ساعت قبل پرواز افراد بالای 5 سال برای انجام تست کوید 19 راهی یکی از آن مراکز شوند، برای دانلود و مشاهده آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و درمان لمس کنید، هر گونه سوال خود را در بخش زیر بنویسید.

آزمایشگاه های قطر ایرویز

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی قطر ایرویز برای انجام سفرهای بین المللی که امروزه یکی از استلزامات سفر به خارج از کشور است در این بخش مورد بررسی قرار داده ایم، به گفته سخنگوی ایرلاین قطر ایرویز کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.

آزمایشگاه های هواپیمایی امارات

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی امارات در واقع همه آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد که از سوی این وزارتخانه جهت انجام تست مولکولی تایید شده اند، مسافران باید 48 ساعت قبل از انجام سفر بین المللی خود به یکی از آن مراکز مراجعه کنند تا با تست منفی، 3 ساعت قبل از انجام پرواز در محل فرودگاه مبدا حاضر باشند.

آزمایشگاه های ایران ایرتور

آزمایشگاه های مورد تایی هواپیمایی ایران ایرتور ، کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند، همچنین درج تاریخ میلادی و مهر آزمایشگاه بر روی نتیجه آزمایش الزامی می باشد.

آزمایشگاه های آسمان ایر

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی آسمان ، کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.

 • روش انجام تست برای هواپیمایی آسمان باید RT-PCR باشد.
 • درج تاریخ میلادی و مهر آزمایشگاه بر روی نتیجه آزمایش الزامی می باشد.

آزمایشگاه های فلای دبی

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی فلای دبی را به علت نوسان زیاد و خط خوردن خیلی از ازمایشگاه های داخل کشور باید خودتان آنلاین از سایت هواپیمایی فلای دبی چک کنید، همچنین از آنجایی که شرکت هواپیمایی فلای دبی از مبدا شیراز پروازهای زیادی برپا می کند می توانید در آزمایشگاه های زیر هم تست خود را نجام دهید و اگر ساکن سایر شهرها هستید لینک ابتدای مطلب را لمس کنید، هر گونه سوال و چالش خود را برای ما کامنت کنید و یا به واتساپ من چارتر متصل شوید.

 • مرکز جامع سلامت حسین ابن علی : شیراز، بلوار فردوسی، کوچه کنار خشکبار زرین، بن بست اول سمت چپ
 • مرکز جامع سلامت قمر بنی هاشم : شیراز، بلوار صنایع کوچه ۳۶
 • مرکز جامع سلامت زینب کبری : شیراز، خیابان سیاحتگر قبل از قدمگاه، جنب بانک صادرات
 • مرکز جامع سلامت اما رضا : شیراز، بلوار مطهری جنوبی، بعد از پمپ بنزین نبش کوچه دانش‌آموز ۱۰
 • مرکز جامع سلامت براک : لارستان، جنب فرودگاه لار
 • مرکز صدیقه طاهره : لامرد، میدان امام، شبکه بهداشت و درمان شهرستان لامرد

آزمایشگاه های آئروفلوت

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی آئروفلوت ، کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند، طبق آخرین بخشنامه ی این ایرلاین روسی مسافران باید ظرف 48 ساعت قبل از پرواز به یکی از این مراکز مورد تایید که در لینک بالا قابل رویت هستند مراجعه کنند تا پاسخ منفی کوید را پای پرواز به زبان لاتین داشته باشند.

آزمایشگاه های العراقیه

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی العراقیه برای انجام سفرهای بین المللی به مقصد کشور عراق و شهرهای نجف، بغداد، سلماینه، اربیل که به تایید این ایرلیان رسیده اند به شرح زیر می باشند، اگر قصد خرید بلیط هواپیما عراق دارید باید 48 ساعت قبل از سفر در یکی از مراکز زیر حضور پیدا کنید تا با در دست داشتن پاسخ منفی کوید 19 و پرینت آن به پای پرواز بیایید، هر گونه سوال و چالش خود را با واتساپ من چارتر در میان بگذارید یا در بخش زیر کامنت کنید.

 • تهران 1 : آزمایشگاه بهار ، خیابان کارگر شمالی- بالاتر از فاطمی – شماره 1627 ( تلفن : 02188961748 )
 • تهران 2 : آزمایشگاه بیمارستان رسالت ، تهران جنب پل سیدخندان ( تلفن : 0212286018 )
 • تهران 3 : بیمارستان خیریه صدیقه زهرا ، تهران – شهرری – دولت آباد – بلوار قدس ( تلفن : 02136652972 )
 • تهران 4 : آزمایشگاه پاتوبیولوژی لاوازیه ، تهران – میدان رسالت – ضلغ جنوب شرقی – شماره 776 ( تلفن : 02177891717 )
 • مشهد 1 : آزمایشگاه پاتوبیولوژی ، مشهد – تهران – سه راه جم – خیابان پاسداران – پاسداران 10 ( تلفن : 0513854849 )
 • مشهد 2 : آزمایشگاه دکتر نوروزپور،  مشهد – چمران 13 – پلاک 17 ( تلفن : 05138590476 )
 • اصفهان : آزمایشگاه نوبل ، سه راه حکیم نظامی ( تلفن : 0313624204 )
 • قم : آزمایشگاه بوعلی ، خیابان شهدا – کوچه 34 ( تلفن : 02537749051 )

آزمایشگاه های سلام ایر

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی سلام ایر ، کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند، معمولا مسافران این ایرلاین قصد خرید بلیط هواپیما عمان ( مسقط ) از شهرهای شیراز، تهران، چابهار، قشم و بندرعباس را دارند که ما در من چارتر همه آنها را با بهترین نرخ و پشتیبانی تخصصی پوشش می دهیم، منتظر سوالات شما در بخش کامنت ها هستیم.

 • نتیجه آزمایش باید به زبان انگلیسی، روی سربرگ و ممهور به مهر آزمایشگاه باشد.
 • برای بررسی شرایط سفر به مقصد خود با هواپیمایی سلام ایر این لینک را لمس کنید.

 مسافران پروازهای سلام ایر از مبدا شیراز و لار باید ۴۸ ساعت قبل از پرواز در این مراکز تست سلامت بدهند :

 • مرکز جامع سلامت حسین ابن علی : بلوار فردوسی، کوچه کنار خشکبار زرین، بن بست اول سمت چپ
 • مرکز جامع سلامت قمر بنی هاشم : بلوار صنایع کوچه ۳۶
 • مرکز جامع سلامت زینب کبری : خیابان سیاحتگر قبل از قدمگاه جنب بانک صادرات
 • مرکز جامع سلامت امام رضا : بلوار مطهری جنوب بعد از پمپ بنزین نبش کوچه دانش‌آموز

آزمایشگاه های وارش

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی وارش ، کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند. امروزه این شرکت در مسیرهای تاشکند و برخی کشورهای دیگر خاورمیانه پروازهای منظمی برگزار می کند که می توانید از من چارتر همه آنها را در هر لحظه از شبانه روز خریداری کنید.

آزمایشگاه های تیلویند

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی تیلویند ، کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.

آزمایشگاه های کرندون

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی کرندون ، کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.

آزمایشگاه های فری برد

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی فری برد ، کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند، دقت داشته باشید تا به امروز که این خبر تهیه می شود انجام تست کوید برای افراد بالای 5 و 6 سال قطعی می باشد و زیر این سنین به شرط همراه داشتن تست منفی یکی از والدین می توانند سوار پرواز شوند.

سن مجاز برای انجام تست PCR  چقدر است؟

سن مجاز برای انجام تست PCR  چقدر است؟

سن مورد نیاز برای تست PCR در پرواز خارجی برای خروج یا ورود به ایران یکی از چالش های مسافران من چارتر در روزهای سیاه کرونایی است، اگر قصد خرید بلیط هواپیما خارجی دارید خوب است بدانید برای تست PCR در صورت منفی بودن تست کوید والدین، کودکان زیر 6 سال نیازی نیست تست بگیرند، به طور کلی قوانین به شرح زیر هستند :

 • سفر به ترکیه : بالای 6 سال
 • سفر به عراق و دبی : بالای 12 سال
 • ورود به ایران همراه با کودک : بالای 8 سال

مدت زمان اعتبار تست PCR چقدر است؟

مدت زمان اعتبار تست PCR چقدر است؟

در آخر باید بدانید حداکثر مدت زمان اعتبار تست کرونا برای سفرهای خارجی در صورت خروج از ایران 72 ساعت و در صورت ورود به ایران 96 ساعت قبل از ساعت پرواز می باشد، شما می توانید فهرست آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و درمان را هم از همان لینک دانلود کنید تا با خیالی آسوده سفر خود را انجام دهید، هر گونه سوال خود را برای ما در بخش زیر کامنت کنید و یا به واتساپ من چارتر متصل گردید.

هزینه تست PCR برای سفرهای خارجی چقدر است؟

هزینه تست PCR برای سفرهای خارجی چقدر است؟

از آنجایی که نظارت چندانی در آزمایشگاه های داخل کشور صورت نمی گیرد، هزینه تست OCR برای سفرهای خارجی چیزی بین 250 الی 600 هزار تومان می باشد، هزینه انجام تست در کشور ترکیه و شهرهای مختلف آن هم مبلغی بین 200 الی 500 لیر با توجه به بیمارستان انتخابی شما می باشد! همچنین در اکثر کشورهای اروپایی و امریکایی انجام تست پی سی آر کاملا رایگان صورت می گیرد!

تست پی سی آر در استانبول و ترکیه

تست پی سی آر در استانبول و ترکیه

از آنجایی که بیشترین تقاضا برای سفرهای خارجی در مسیر ایران به ترکیه و بویژه استانبول است، خوب است بدانید دفتر من چارتر در منطقه سلیم پاشا سوکاک با نام اروپایی ورد تراول گروپ پشتیبانی تمام عیاری از شما می کند، شما می توانید آدرس محل اقامت خود را به واتساپ من چارتر ارسال کنید تا کارمندان بیمارستانی مستقیم به محل سکونت یا هتل شما مراجعه کنند و یا 7 ساعت زودتر از ساعت پروازتان به سمت ایران در محل فرودگاه جدید استانبول یا فرودگاه آنتالیا حاضر شوید تا تست پی سی آر را در این دو فرودگاه معتبر انجام دهید و پاسخ آن را دقیقا نزدیک پرواز دریافت کنید.

تست پی سی آر برای نوزاد لازم است؟

یک از سوالات متداول مسافران هوایی در من چارتر همین موضوع است که آیا برای نوزاد باید تست کوید گرفته شود یا خیر ! همانطور که در ابتدای مطلب عنوان شد مسافرین زیر 6 سال به شرط منفی بودن پاسخ تست پی سی آر والدین همراه خود دیگر نمی خواهند تست بگیرند.

دریافت فرم کیو آر برای سفر به ترکیه

دریافت فرم کیو آر برای سفر به ترکیه

هماطنور که در اتاق خبر من چارتر عرض کردیم کشور ترکیه یک شرط دیگر برای مسافرین ایرانی علاوه بر انجام تست گذاشته که آن هم تکمیل فرم کیو آر ترکیه در سایت وزارت بهداشت ترکیه می باشد که می توانید از لینک زیر این فرم را به زبان فارسی تکمیل و دانلود نمایید تا در حین سفر پرینت آن را همراه خود به مامورین فرودگاهی ترکیه نمایش دهید.

هزینه عوارض خروج از کشور چقدر است؟

از آنجایی که کشور ما راه درآمد دیگری ندارد هزینه عوارض خروج از کشور قوز بالای قوز مردم عزیز شده و هر سال با تورم افزایش پیدا می کند! در سال 1400 و به گفته اداراه مالیاتی مسافران در سفر اول مبلغ 400 ، سفر دوم مبلغ 600 و سفر سوم 800 هزار تومان به عنوان عوارض خروج از کشور باید پرداخت کنند.

پرداخت آنلاین عوارض خروج در سامانه سداد

سخن پایانی

هر گونه سوال و چالش خود را درباره آزمایشگاه های مورد تایید شرکت های هواپیمایی در بخش زیر برای ما کامنت کنید و یا مستقیم به واتساپ من چارتر متصل شوید، مفتخریم که دو سال پیا پی در لیست محبوب ترین سایت های رزرواسیون بلیط هواپیما به انتخاب شما بودیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

درباره‌ی MRtrip2021

همچنین ببینید

پذیرش مسافرین توانخواه در ماهان

پذیرش مسافرین توانخواه در ماهان

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با کانتر فروش

از 9 صبح الی 1 بامداد در خدمتیم ، حتی در روزهای تعطیل